Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Autobusy Retman Polska Chorwacja - Tanie Przewozy Autobusowe do Chorwacji.

Przewoźnicy


Autokary Retman

Biuro Podróży RETMAN jest obecne na rynku turystycznym od 95r. Długoletnie doświadczenie zdobyte na rynku turystycznym pozwoliło wyspecjalizować się w zakresie świadczonych usług począwszy od organizacji wczasów aż po przewozy autobusowe.

Jednym z profili Biura Podróży retman jest przewóz i transport osób
z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski. Komfortowy autokar jakim dysponuje Biuro Retman spełnia wszystkie wymogi w zakresie bezpieczenstwa i wygody stosownie do norm europejskich.

Realizowane przewozy i połączenia autobusowe na trasie Polska Chorwacja Polska są połaczeniami realizowanymi w okresie wakacji od lipca do października. Jest ona podzielona na 3 trasy:

- trasa centralna - Warszawa - Wolbórz - Łódź - Częstochowa -
- trasa zachodnia - Wrocław - Oława - Brzeg - Opole - Strzelce Opolskie - Gliwice -
- trasa południowa - Katowice - Żory - Czechowice Dziedzice - Bielsko-Biala - Cieszyn -

Zagreb (Zagrzeb) - Karlovac - Posedarje - Petrcane - Zadar - Sukosan - Sv. Filip&Jakov (Św. Filip jakov) - Biograd na Moru - Pirovac - Tisno - Vodice - Sibenik (Szybenik) - Primosten - Rogoznica - Marina - Seget Donji - Trogir - Kastel Gomolica - Split.

Wyjazdy z Polski do Chorwacji są wykonywane w każdy piątek. Cena biletu niezależnie od miejsca wyjazdu wynosi 333zł (bilet jednostronny) oraz 444zł za bilet dwustronny.


Bilet autobusowy z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski mozna kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona dokładny i bieżący rozkład jazdy autobusów Retman oraz pozostałych przewoźników realizujących połączenia autokarowe na wskazanej trasie. Wyszukiwarka uwzględnia również zniżki dla podróżnych w różnym przedziale wiekowym; połączenia autobusowe w promocyjnych cenach (te oznaczone kolorem czerwonym w systemie rezerwacyjnym); umożliwia zakup biletu bez określenia terminu powrotu; dokonywanie zamin zakupionego biletu; oraz jego wycofanie 24h/dobę.


Tanie Bilety Autobusowe Retman
Autokary Retman z Polski do Chorwacji


Powrót do treści | Wróć do menu głównego