Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Pol Fol, Bilety Autokarowe do Anglii i Francji. Kup bilet autobusowy on-line.

Przewoźnicy


Pol-Fol
to licencjonowany przewoźnik, który świadczy swoje usługi - połączenia autokarowe z i do Anglii, Francji z i do Polski na rynku przewozów osobowych od 1996 roku. Wykonuje on swoje przewozy autobusowe na trasach Polska Anglia Polska i Polska Francja Polska. Połączenia autokarowe przez autokary Polfol z i do Anglii i Francji są wykonywane przez komfortowe autokary marki Scania, Neoplan oraz Bova, wyposażonymi w wygodne rozkładane fotele, video, klimatyzację, bar z gorącymi napojami oraz toaletę. Przewoźnik autokarowy Pol Fol ma również możliwość wynajmu w/w autokarów na imprezy krajowe i zagraniczne po atrakcyjnych cenach przewozu. Bezpieczną oraz miłą obsługę w czasie podróży autokarami Polfol zapewniają wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy autokarowi, świetnie znający trasy krajowe jaki i zagraniczne, służący pomocą w każdej sytuacji.

Połączenia autokarowe Polska – Anglia (Londyn)
Przemyśl – Londyn
(Przemyśl , Nowy Sącz, Zakopane , Nowy Targ, Kraków , Chrzanów , Katowice, Gliwice , Wrocław , Zielona Góra , Torzym , Słubice , Dover , Londyn)
Gdańsk – Londyn
(Gdańsk , Tczew , Grudziądz , Toruń , Bydgoszcz , Piła , Wałcz, Gorzów Wielkopolski , Słubice , Dover , Londyn)
Chełm – Londyn
(Chełm , Lublin , Puławy , Radom , Piotrków Trybunalski , Łódź , Sieradz , Kalisz , Jarocin , Poznań , Słubice , Dover , Londyn)
Białystok – Londyn
(Białystok , Siemiatycze , Sokołów Podlaski , Siedlce , Warszawa , Kutno , Konin , Poznań , Torzym , Dover , Londyn)

Połączenia autobusowe Francja i Belgia
Przemyśl – Paryż
(Przemyśl, Nowy Sącz, Zakopane, Nowy Targ, Kraków, Chrzanów, Katowice, Gliwice, Wrocław, Zielona Góra, Torzym, Słubice, Paryż)
Gdańsk – Paryż
(Gdańsk , Tczew , Grudziądz , Toruń , Bydgoszcz , Piła , Wałcz , Gorzów Wielkopolski , Słubice , Paryż)
Chełm – Paryż
(Chełm , Lublin , Puławy , Radom , Piotrków Trybunalski , Łodź , Sieradz , Kalisz , Jarocin , Poznań , Słubice , Paryż)
Białystok – Paryż (przez Belgię)
(Białystok, Siemiatycze, Sokołów Podlaski, Siedlce, Warszawa, Kutno, Konin, Poznań, Torzym, Słubice, Antwerpia, Bruksela, Paryż)

Tanie bilety autobusowe na autokary Pol Fol (obecnie Sindbad) można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Umożliwia ona zakup biletów w promocyjnych cenach oraz z uwzględnieniem zniżek dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia. Wszystkie promocje są oznaczone kolorami czerwonymi w wyszukiwarce. Umożliwia ona również: dokonanie zakupu biletu otwartego bez konieczności określania w nim terminu wyjazdu/powrotu; zmiany zakupionego biletu autokarowego oraz jego zwrotu/ wycofania z systemu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.

Przewozy, tanie bilety autobusowe Pol Fol on-line:

Przewozy autokarowe Pol Fol
Tanie Bilety autokarowe na autobusy Pol Fol mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowych autokarowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości,

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia - które są oznaczone kolorami czerwonymi.

- Cena biletu jest uzależniona również od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa. Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy,

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!

Powrót do treści | Wróć do menu głównego