Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

PKS Siemiatycze - Regularne połączenia autobusowe z i do Brukseli!

Przewoźnicy


PKS Siemiatycze

Przewoźnik autokarowy istnieje na rynku przewozowym od 1945 roku. Obecnie zatrudnia 152 pracowników. Posiada 80 autobusów, w tym 12 komfortowych autokarów marki: Volvo, Mercedes, Scania, Man, Daf. Rocznie przejeżdża 5 mln km przewożąc ponad 1,6 mln pasażerów. Firma posiada w ofercie również wynajem autokarów na wycieczki po kraju i całej Europie. Oprócz usług transportowych prowadzimy działalność w zakresie napraw i kontroli pojazdów oraz sprzedaży paliwa.

Od 1993 roku należy ona do Polskiej Izby Turystyki, a od 1994 roku jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji. Oprócz prowadzenia regularnych linii autobusowych w zakresie przewóz osób na terenie kraju realizuje połączenia autokarowe międzynarodowe na trasach z Polski do Belgii i z Belgii do Polski:
Siemiatycze-Bruksela, Białystok-Bruksela.

Tanie Bilety autobusowe na autobusy, autokary PKS Siemiatycze z Polski do Belgii oraz Holandii oraz bilety autokarowe w promocyjnych cenach na autokar z i do Belgii Brukseli na wymienionych trasach można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona zniżki z tytułu wieku pasażerów widoczne w systemie na etapie wprowadzania danych pasażerów, liczne połączenia w promocyjnych cenach - oznaczone kolorem czerwonym w wyszukiwarce. Umożliwia ona również zakup biletu autokarowego otwartego do Belgii, Holandii bez konieczności określania terminu wyjazdu/ powrotu; zmianę zakupionego biletu oraz samodzielne jego wycofanie/ zwrot. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.


Kup tanie bilety autobusowe PKS Siemiatycze on-line:

Realizowane przewozy autobusowe przez autokary PKS Siemiatycze z Polski do Holandii oraz Belgii.

Siemiatycze - Bruksela
Białystok - Siemiatycze - Drohiczyn - Skrzeszew - Sokołow Podlaski - Węgrów - Mińsk Mazowiecki - Stara Miłosna - Warszawa - Łowicz - Kutno - Krośniewice - Koło - Konin - Poznań - Torzym - Einhoven - Antwerpen (Antwerpia) - Bruxelles (Bruksela)


Białystok - Bruksela
Białystok - Łomża (Lomza) - Ostrołeka - Ciechanów - Toruń - Bydgoszcz - Świecko - Antwerpia - Bruksela
Powrót do treści | Wróć do menu głównego