Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

PKS Przemyśl - Połączenia Autokarowe z krajami Europy.

Przewoźnicy


Bilety Autokarowe PKS Przemyśl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Przemyślu to firma działająca na rynku usług przewozowych od ponad 60 lat. Od 1990 r. funkcjonowała jako samodzielne Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Przemyślu. W 2001 r. w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwo przekształciło się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Głównym przedmiotem działalności Spółki są przewozy pasażerskie: regularne (na liniach krajowych i międzynarodowych) oraz nieregularne (wynajem autokarów).
Przygraniczne położenie wyspecjalizowało przewoźnika PKS Przemyśl w połączeniach autokarowych z Ukrainą, Rumunią i Mołdawią.

Tanie Bilety autobusowe PKS Przemyśl na wymienione połączenia autokarowe można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej.

Firma posiada na wyposażeniu ponad 100 autobusów, w tym autobusy komfortowo wyposażone marki MERCEDES, MAN, VOLVO, SETRA, BOVA do obsługi kursów dalekobieżnych oraz wynajmów zagranicznych.
Prowadzi ona również usługi w zakresie:
• badań technicznych pojazdów,
• napraw bieżących samochodów,
• sprzedaży paliw,
• montażu tachografów,
• mycia samochodów,
• naprawy i wymiany ogumienia,

PKS Sp. z o.o. w Przemyślu to firma z tradycją, wysoką jakością świadczonych usług, w myśl bezpieczeństwa i komfortu pasażerów.

Kup tanie bilety autobusowe PKS Przemyśl on-line:

Przewozy autokarowe PKS Przemyśl

Tanie Bilety autokarowe na autobusy PKS Przemyśl mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości,

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia - które są oznaczone kolorami czerwonymi.

- Cena biletu jest uzależniona również od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa. Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy,

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!Powrót do treści | Wróć do menu głównego