Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Orbis Interbus Transport - Bilety Autokarowe linii Orbis z i do Polski!

Przewoźnicy


Bilety ORBIS TRANSPORT INTERBUS

Centrum Rezerwacji Międzynarodowych Przewozów Autokarowych powstało 1 sierpnia 1994 roku. Przedmiotem działalności Orbis INTERBUS jest pośrednictwo w sprzedaży biletów autobusowych w komunikacji międzynarodowej głównie dla Orbis Transport Polska. Firma współpracując z jednej strony z siecią biur turystycznych w całej Polsce i Europie, z drugiej zaś - z największymi licencjonowanymi przewoźnikami międzynarodowymi - po latach funkcjonowania stała się znaczącym dystrybutorem biletów autokarowej komunikacji międzynarodowej.

Funkcjonujący w Interbus system dystrybucji biletów autobusowych Orbis został wzbogacony o system sprzedaży internetowej, który praktycznie jest odpowiedzią na sugestie i życzenia klientów. Obris Interbus oddaje do Państwa dyspozycji skomputeryzowaną Centralną Rezerwację miejsc oraz profesjonalizm i doświadczenie ekipy złożonej z młodych i sympatycznych pracowników.

Wykonywane przewozy i połączenia autokarowe międzynarodowe są świadczone przez linie autokarowe Orbis Transport Polska m.in. z i do takich państw jak:
Belgia, Bułgaria, Francja, Grecja, Holandia, Litwa, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Wielkiej Brytania oraz Czechy.
W ofercie można spotkać czeste promocje na Bilety, Autokary Orbis Polska Niemcy, Anglia, Francja, Holandia.

Tanie bilety autokarowe Orbis Transport możecie nabyć Państwo również przy pomocy
naszej strony.

Kup tanie bilety autobusowe Orbis Transport Interbus Polska on-line:Tanie Bilety Autokarowe Orbis Polska Transport

Tanie Bilety autokarowe na autobus Orbis Polska mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowychzamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:


- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości,

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia - które są oznaczone kolorami czerwonymi.

- Cena biletu jest uzależniona również od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa. Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy,

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!
Powrót do treści | Wróć do menu głównego