Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Autobusy Motyl Travel Polska Białoruś. Tanie Bilety do Białorusi.

Przewoźnicy


Autokary Motyl Travel

Firma motyl istniej na rynku turystycznym od 1996r. Jako przewoźnik zapewnia i realizuje przewozy autokarowe z Polski na Białoruś w szczególności na trasie z Lublina do Brześcia / z Brześcia do lublina. Przewozy na tej trasie są organizowane komfortowym autokarem.

Przewozy Motyl z Lublina do Brześcia są organizowane w niedziele, poniedziąłki, środy i piątki. Wyjazdy w Lublinie są dokonywane z Dworca Al.Tysiąclecia 5 stanowisko 0 natomaist przystankiem docelowym na Białorusi w Brześciu - jest Dworzec Autobusowy ul. Mickiewicza 35 stanowisko nr 13. Czas przejazdu wynosi 3h 50minut.

Bagaż: w ramach zakupionego biletu każdy pasażer może przewieźć 1 szt bagażu 25kg i wymiarach 90x75x25cm oraz 1 szt bagażu podręcznego.

Tanie Bilety Autokarowe na przewozy MOTYL na trasie Polska Białoruś / Bialorus Polska pomiędzy Lublinem a Brześciem można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Bilety Autokarowe są dostępne w cenie 40zł. Kazde połączenia autobusowe widoczne w wyszukiwarce jest aktywne co oznacza, że możemy na nie zakupić bilet autokarowy.

Tanie Bilety Autobusowe Matyl Travel
Autokary Motyl z Polski do Białorusi/ z Białorusi do PolskiPowrót do treści | Wróć do menu głównego