Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Bilety Gromada- Tanie Przewozy Autokarowe z i do Niemiec

Przewoźnicy


Bilety Autokarowe GROMADA


to nazwa kojarzona w branży turystycznej od wielu lat. Jest ona kontynuatorką wieloletniej tradycji obsługi i animacji ruchu turystycznego - przewozu osób na forum międzynarodowym. W obecnym kształcie Spółka wykonuje usługi transportowe od 1937roku.
Czas ten wykorzystany został na wypracowanie wysokich standardów wykonywanych usług w obszarze przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa przewożonych osób oraz sprawnej i ekonomicznej organizacji transportu. Gromada współpracuje bezpośrednio z przewoźnikami stosującymi równie wysokie standardy wykonywania usług - transport osób , dzięki czemu może obsłużyć największe zadania transportowe. Firma dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym, oferują do wykonywania usług autokary, autobusy i minibusy najnowszej generacji. Posiadany tabor sukcesywnie jest odnawiany i rozbudowywany, co gwarantuje wysoką jakość oferty, pewne i bezpieczne przewozy. W trosce o bezpieczeństwo o wygodę pasażerów wnętrze pojazdów spełnia europejskie standardy.

Najczęściej realizowanym połączeniem przez autobus Gromada jest trasa:
Polska – Niemcy z miastem docelowym Saarbrucken.

Tanie bilety autokarowe na autobusy Gromada obsługujące przewozy i polaczenia autobusowe osobowe z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek z tytułu wieku pasażerów uwzględnianych w systemie na etapie wprowadzania danych, połaczenia w promocyjnych cenach oznaczone w wyszukiwarce kolorem czerwonym. Umożliwia ona również zakup biletu autokarowego otwartego bez konieczności okreslania w nim terminu wyjazdu/ powrotu, zmianę zakupionego biletu autokarowego oraz jego samodzielne wycofanie z systemu rezerwacyjnego/ zwrot. Więcej informacji o przewozach autokarowych realizowanych przez autokary Gromada oraz inncy przewoźników mozna uzyskać wpisując własne parametry trasy do wyszukiwarki.

Kup tanie bilety autobusowe Gromada on-line:

Autobusy Gromada

Tanie Bilety na autobus Gromada mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowch zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości,

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia - które są oznaczone kolorami czerwonymi.

- Cena biletu jest uzależniona również od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa. Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy,

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!Powrót do treści | Wróć do menu głównego