Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Autokary Bartuś - tanie przewozy autobusowe do Niemiec. Kup bilet online.

Przewoźnicy


Autokary Bartuś (Platforma Sindbad)

to przewoźnik obecny na rynku turystycznym w zakresie miedzynarodowy transport i przewóz osób od 1989r. Długoletnie doświadcenie na rynku turystycznym pozwoliło wyspecjalizować autobusy, autokary Bartuś w codziennej realizacji trasy Polska - Niemcy - Polska a dokładnie: Śląsk - Westfalia z uwzględnieniem takich miasta jak (Racibórz, Katowice, Bonn).

Posiadany tabor to 9 oznakowanych autokarów marki Neoplan spełniających wszystkie normy i standarty bezpieczeństwa.

Tanie bilety autokarowe na trasie z Polski do Niemiec/ z Niemiec do Polski oraz z Polski do Belgii na autobusy, autokary Bartuś można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystki zniżki uwzględnione w systemie z tytułu wieku pasażerów (widoczne w kroku 4 na etapie wprowadzania danych pasażerów - data urodzenia) oraz połaczeń autokarowych w promocyjnych cenach - oznaczonych kolorem czerwonym w systemie rezerwacyjnym. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.


Tanie Bilety Autobusowe Bartuś
Autokary Bartus z Polski do Niemiec i Belgii

Przykladowe połączenia realizowane przez autobus Bartuś z Polski do Niemiec:

(więcej informacji na temat możliwych połączeń autokarowych Polska Niemcy można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę połączeń autokarowych)


TYCHY, MIKOŁÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, ŻARY, OLSZYNA/FORST, BAD OYENHAUSEN, DORTMUND, HERNE, RECKLINGHAUSEN, GELSENKIRCHEN, ESSEN, MULHEIM, DUISBURG, DUSSELDORF, LEVERKUSEN, KOLN, BONNJASTRZĘBIE ZDRÓj, ŻORY, RYBNIK, WODZISŁAW ŚLĄSki, PSZÓW, RYDUŁTOWY, RACIBÓRZ, POLSKA CERKIEW, KOŹLE, KRAPKOWICE, ŻAGAŃ, BAD OYENHAUSEN, DORTMUND, HERNE, RECKLINGHAUSEN, GELSENKIRCHEN, ESSEN, MULHEIM, DUISBURG, DUSSELDORF, LEVERKUSEN, KOLN, BONNPowrót do treści | Wróć do menu głównego