Bilety autokarowe on-line, Tanie przewozy autokarowe


Idź do treści

Autobusy, Autokary, Przewozy z i do Chorwacji, Bilety autokarowe Polska Chorwacja.

Połączenia kraje


Przewozy Autokarowe z Polski do Chorwacji
Tanie Bilety Autobusowe Polska Chorwacja


Oferta wykonywanych połączeń autokarowych grupy Voyager z Polski do Chorwacji oraz z Chorwacji do Polski jest bardzo szeroka. Dzięki niej można dotrzeć praktycznie w każde miejsce i do każdej miejscowości w Chorwacji.

Tanie połączenia autokarowe oraz przewozy autobusowe osób na trasie Polska Chorwacja Polska osób sa wykonywane przez autokary, autobusy
B.P Retman, Glob-Tourist, Eurobus-Eurolines Polska, Elabus, Sindbad.

Tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe wykonywane przez autokary, busy z i do Chorwacji można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Wszystkie przewozy widoczne w wyszukiwarce są połączeniami możliwymi do kupienia. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza cenę promocyjną.


Bilety Autobusowe Polska Chorwacja
Przewozy Biograd, Karlovac, Marina, Pirovac, Primosten, Rogoznica, Split, Szybenik, Trogir, Zadar, Vodice, Sesvete, Sukosan, Sv.Filip i Jakov, Kastel Gomolica


Do najczęściej wykonywanych połączeń autokarowych do miast w Chorwacji przez autokary grupy Voyager należą przewozy z i do: Biograd na Moru, Karlovac, Kastel Gomolica, Marina, Petrcane, Pirovac, Posedarje, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Sesvete, Sibenik (Szybenik), Split, Sukosan, Sveti Filip Jakov, Tisno, Trogir, Vodice, Zadar, Zagrzeb.

Wyjazdy - Transport osob z Polski do Chorwacji jest wykonywany z takich miast do których należa: Bielsko-Biała, Brzeg, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź (Lodz), Oława, Opole, Polichno, Strzelce Opolskie, Wolbórz, Warszawa, Wrocław, Żory.


Dokładną informację i konfigurację połączenia z uwzględnieniem terminu, ceny i miejsca wyjazdu i przyjazdu można uzyskać korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych.

- wybierasz kraj oraz ilość osób,
- określasz czy w jedną czy w obie strony,
- wybierasz miejscowość i datę podróży,
- spośród ofert wyświetlonych wybierasz najkorzystniejszą dla siebie,
- podajesz dane pasażera,
- płacisz (kartą kredytową lub przelewem)
-
drukujesz bilet po otrzymaniu maila! (należy okazać go kierowcy)

Każdy zakupiony bilet może być zmieniony lub zwrócony/ wycofany z systemu.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego zakupu przed wyjazdem. Im wcześniej tym taniej. Jednorazowy zakup biletów w obie strony jest zawsze tańszy. Korzystając z zakupu biletów autokarowych na naszej stronie korzystacie: ze zniżek dla dzieci, młodzieży do lat 26, osób powyżej 60 roku życia, zaakceptowanych przez przewoźników (uwzględnionych w systemie przy wprowadzaniu danych pasażerów data urodzenia,nr legitymacji) oraz macie Państwo możliwość zakupu biletu otwartego bez określenia terminu jego wyjazdu/ powrotu.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego